Klimatyzacja Łódź - fachowy montaż i serwis to nasza specjalność.

Nowoczesna technologia klimatyzatorów DC INVERTER – Energooszczędna klimatyzacja do domu, biura, mieszkania, sklepu, apteki, itp.

 Zasada działania systemu DC Inverter

Klimatyzatory inverterowe to oszczędność do 45% energii (klasa energetyczna A,A+,A++,A+++). Poprzez uniknięcie cyklów załączania i wyłączania sprężarki klimatyzatora technologia DC INVERTER umożliwia płynną zmianę jej wydaj­ności w zależności od ustawień temperatury w pomieszczeniu i dostosowuje się do aktualnych zysków, bądź strat ciepła w pomieszczeniu, co gwarantuje wydajną i ekonomiczną pracę klimatyzatora latem i zimą. Elastyczność działania, szybkie osiąganie żądanej temperatury oraz niezwykle cicha praca sprawiają, że technologia klimatyzatorów DC INVERTER jest naprawdę opłacalna.

 Stabilna praca nawet przy -15st. C !!!

DC INVERTER to zaawansowana technologia zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom wysoki komfort i elastyczność. Wykorzystuje w pełni ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który umożliwia efektywną pracę urządzeń klimatyzacyjnych i wyjątkową wydajność w trybie grzania teraz nawet przy -20°C!

 Unikalny system filtracji

Klimatyzatory wyposażone są w system wysokiej jakości filtracji powietrza, który zapewnia nawet 6 poziomów bardzo skutecznej filtracji: filtr standardowy siatkowy, filtr z węgla aktywnego, filtr elektrostatyczny antybakteryjny, filtr katalityczny NANO, filtr polifenolowy oraz jonizator, powoduje to wychwycenie i neutralizację wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, pyłków, kurzu, roztoczy, bakterii. Dodatkowo jonizator wytwarza odpowiednią ilość jonów ujemnych, co jest równoważne przebywaniu w pobliżu wodospadu.

 

Klimatyzacja Łódź.


Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji

Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji na terenie miasta Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. Usługi wykonujemy w oparciu o profesjonalne narzędzia, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, flotę pojazdów oraz zaplecze serwisowe i magazynowe.

 

Elastycznie dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Proponujemy jedynie starannie wyselekcjonowane modele klimatyzatorów najwyższej jakości, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów.

 

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów firm: ELECTRA, LG, AIRWELL, RCOOL, FUJI ELECTRIC, CHIGO, HAIER, SAMSUNG, GREE oraz wielu innych firm w zależności od potrzeb klientów.

 

KLIMATYZATORY ŚCIENNE

Klimatyzatory ścienne typu split o dużym zakresie wydajności chłodniczej/grzewczej z pilotem zdalnego sterowania i kilkoma poziomami filtracji oraz dodatkowo z jonizatorem.

 Klimatyzatory ścienne

 

 

KLIMATYZATORY PRZYPODŁOGOWO-PODSUFITOWE

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe z panelem powrotu powietrza z przodu, co umożliwia zainstalowanie urządzenia pod sufitem w dowolnym miejscu na ścianie lub przy podłodze.

 Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe

 

 

KLIMATYZATORY KASETONOWE

Klimatyzatory kasetonowe o wydajnościach chłodniczych od 2,5 kW do 11,7 kW do zabudowania w sufity podwieszane, sterowane pilotem.

 Klimatyzatory kasetonowe

 

KLIMATYZATORY KANAŁOWE

Klimatyzatory kanałowe umożliwiające klimatyzowanie kilku pomieszczeń poprzez sieć kanałów doprowadzających powietrze do nawiewników umieszczonych w sufitach podwieszanych. Sterowanie za pomocą bezprzewodowego pilota podczerwieni.

 Klimatyzatory kanałowe

 

 

 

KLIMATYZATORY OKIENNE

Klimatyzatory okienne o wydajnościach od 1,5 kW do 6,2 kW.

 Klimatyzatory okienne

 

 

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

Klimatyzatory o wydajnościach od 2,6kW do 4,9kW

 Klimatyzatory przenośne

 

 

KLIMATYZATORY MULTI SPLIT

Multi Split
- modele podwójne, potrójne, poczwórne. Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć do czterech jednostek wewnętrznych pracujących niezależnie od siebie.

 Klimatyzatory Multi Split

Zobacz także katalogi firm:

 Katalog urządzeń Electra

Katalog urządzeń LG Fuji Electric
Katalog urządzeń Airwell

 Katalog urządzeń RCool

Wyślij zapytanie ofertowe.